Bize ulaşın : +90 252 317 09 04

KURUCUNUN MESAJI

KURUCUNUN MESAJI

Kaliteli eğitime olan ihtiyacımız dış dünya ve Avrupa ile bütünleşme sürecinde bugün her zamankinden daha fazladır. TAKEV Okulları, bu anlamda çok dilli, çok kültürlü, çağdaş bir okuldur.
Hedefimiz bilim ve teknolojinin farkında olan, değişime ve gelişime açık, öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden, değerlerini yaşayan ve yaşatan, hoşgörü sahibi, farklılıkları zenginlik kabul eden, en az iki yabancı dili çok iyi bilen, kendine güvenen, katılımcı, sorgulayan, etkili ve nitelikli, çağdaş, demokratik ve laik bireyler yetiştirmek. Bizler, bugün, sıraladığımız bu hedefleri gerçekleştirmiş olan, kuruluş ilkelerimizle biçimlenen TAKEV Kültürünü ve TAKEV kimliğini yaratan köklü bir kurumuz. Ulu Önder'imizin ilke ve devrimlerini baş tacı ederek, Cumhuriyetimizin temel değerlerine sahip çıkan bir eğitim kurumu olmanın gururunu yaşıyoruz.
Benimsediğimiz eğitim felsefesine göre, her çocuğun kendisine sunulacak olanaklarla, kendini en üst düzeyde geliştirme ve gerçekleştirme becerisine; daha da önemlisi hakkına sahip olduğunu düşünüyoruz.Kaliteyi hedefleyen, alanında uzman, dinamik ve gelişmeleri yakından izleyen bir eğitim kadrosuyla bilgi teknolojisinin en son olanaklarına sahip yeni, geniş ve modern okul binalarımızda sunduğumuz farklı ve çağdaş programları gerçekleştiren bizler, sürekli gelişmekten keyif alan, kendisiyle yarışan bir kurum olmanın da ayrıcalığını yaşıyoruz.
Anaokuldan üniversiteye kadar bir bütünlük içinde eğitim zincirinin tüm halkalarını tamamlamış, çağın gereklerine uygun biçimde hedeflerini büyüten bir eğitim kurumu olarak öğrencilerimiz, velilerimiz, mezunlarımız, öğretmenlerimiz ve yöneticilerimizle her geçen yıl ilerleyerek büyüyen bir aileyiz. TAKEV Okulları olarak, donanımlı ve toplumda etkin bireyler yetiştirmek için, insan kaynaklarımızı, altyapımızı, akademik bilgi birikimimizi ve deneyimlerimizi kullanarak fark yaratmayı sürdürüyoruz.
Süheyla KİRAZ

E-bültene üye ol